01 червня 2023 року на базі ДПТНЗ “Червоненське ВПУ” відбувся обласний семінар для викладачів предметів професійно-теоретичної підготовки та майстрів виробничого навчання закладів профтехосвіти Львівської області сільськогосподарського профілю на тему: «Навчально-практичний центр-сучасна база для підготовки здобувачів освіти та впровадження інформаційно-комп’ютерних технологій в освітній процес при підготовці фахівців сільськогосподарського напрямку» , організований методистом навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області Хміль Л.І.
Учасників гостинно зустріла та приймала в.о.директора училища Тетяна Салабай.
Відповідно до програми семінару перед учасниками виступили : методист НМЦ ПТО у Львівській області – Любов Хміль, в.о.директора Червоненського ВПУ- Тетяна Салабай, завідувач НПЦ напрямку “Сільське господарство”- Мирон Гулай, викладачі та майстри виробничого навчання Червоненського ВПУ – Ігор Бойко, Микола Гупалюк, Ігор Олеярник, Володимир Семенюк Василь Максимик, Орест Садовський та старший майстер училища Ярослав Гурський.
Учасники семінару мали змогу ознайомитися з матеріально-технічною базою та роботою навчально-практичного центру Червоненського ВПУ.
На завершення семінару майстри в/н Садовський О.Т. та Семенюк В.А. провели майстер-клас по водінню сільськогосподарської техніки.

Категорія: Новини закладу

Коментарі вимкнено