14 листопада 2023 р. на базі Червоненського ВПУ відбувся II етап обласного конкурсу фахової майстерності серед здобувачів професійної(професійно-технічної )освіти Львівської області з професії “Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва”.
Конкурс розпочався із вшанування хвилиною мовчання світлої пам’яті наших героїв-захисників та всіх, хто загинув у священній боротьбі за мирне небо , за нашу свободу.
Із привітальним словом до учасників звернулися: начальник відділу інновацій, професійної, фахової передвищої та вищої освіти – Іван Олексійович Пикус, директор Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області-Володимир Миколайович Бобко та в.о.директора Червоненського ВПУ-Тетяна Володимирівна Салабай.
Методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області Любов Іллівна Хміль ознайомила учасників з умовами конкурсу.
Конкурс складався із двох турів: теоретичного і практичного, який справедливо судили члени журі: заст.голови Золочівської райдержадміністрації-Гринишин Б.Д., директор ТОВ “Княжі лани”-Нич Е.П., директор ПП “Приватна агрофірма “Вороняцькі лани”-Масник З.М., гол.агроном ПП “Агрофірма “Дзвони””-Бай Я.Я. та методист НМЦ -Хміль Л.І.. а також лінійні судді : майстри виробничого навчання Червоненського ВПУ -Садовський О.Т.,Семенюк В., Бриковський В.С.,Присяжний І.Ю. та Олійник В.І.
Одночасно для супроводжуючих осіб (пед.працівників) був проведений семінар-віртуальна лабораторія з екскурсійним виїздом до ТОВ “Золочів ТХ”.Учасники семінару обмінялися досвідом щодо використання комп’ютерно-орієнтованих методичних систем навчання у професійній діяльності.
Переможцями конкурсу стали:-Денис Суботик-Меденицький професійний ліцей;
-Цурцумія Олександр -Червоненське ВПУ;
-Роман Чубінський- ВПУ № 71 м.Кам’янка-Бузька.
Вітаємо з перемогою всіх учасників і в особливий спосіб -наші вітання Олександру Цурцумії ,який гідно представив наш навчальний заклад . Успіхів усім і подальших перемог!

Категорія: Новини закладу

Коментарі вимкнено