24 квітня, на базі Меденицького професійного ліцею у дрогобицькому районі завершився дводенний ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів Львівської області з професії “Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва”.

Участь в конкурсі взяли учні з Дрогобицького, Самбірського, Старосамбірського, Кам’янка-Бузького, Бродівського, Сокальського, Золочівського, Жидачівського та Мостиського районів.

Змагання проходили в два тури: теоретичний, під час котрого перевірявся рівень професійних знань, та практичний – учасники проводили оранку земельних ділянок і регулювали плуг на зазначену глибину.

Журі, ретельно перевіривши якість оранки за багатьма критеріями та підсумувавши рівень теоретичної підготовки, визначило переможців.

Третє місце виборов учень Олеського професійного ліцею Тарас Відюка, друге місце посів учень Кам’янка-Бузького ВПУ №71 Ігор Чубінський, а переможцем став Іван Романів, учень Червоненського ВПУ. Він і захищатиме Львівщину в ІІІ турі Всеукраїнського конкурсу.

За матеріалами: lviv.tv

Категорія: Архів

Коментарі вимкнено