Ментальне здоров’я – це як імунітет, який вимагає постійної підтримки й відновлення.
В Україні триває Всеукраїнська програма ментального здоров’я. Станом на сьогодні, головним викликом є соціальна стигма. Це знайоме всім «сильні не ходять до психотерапевта чи психолога, а ми ж усі сильні, треба тримати в собі емоції і не показувати вигляду».
Як зазначає Перша Леді України Олена Зеленська, це суспільне упередження багатьом доводиться долати, як справжнього ворога. Переконувати, що ментальне здоров’я – нарівні з фізичним – є невід’ємною частиною здоров’я в цілому.
У світі розпочався місяць обізнаності про ментальне здоров’я. Розпочати його можна із власної обізнаності. Із чесних, турботливих відповідей самому/самій собі. Поради психологів, техніки самодопомоги, особистий досвід відомих співвітчизників зібрані на сторінці Всеукраїнської програми ментального здоров’я Ти як? ???????? https://howareu.com.
Всупереч усім складнощам воєнного часу – важливо приділяти увагу власному психологічному стану. Адже жоден з нас, не зможе працювати, опікуватися близькими, допомагати іншим – якщо найперше не дасть лад тому, що в голові й на душі.

Категорія: Новини закладу

Коментарі вимкнено