З 25 по 28 травня 2015 року у місті Виноградів Закарпатської області проходив ІІІ – заключний етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування» у якому взяли участь представники 23 областей України. Львівщину представляв учень Червоненського ВПУ – переможець обласного конкурсу Руслан Миклаш.chervone (1)

Конкурс відбувся за сприяння Міністерства освіти і науки України, Департаменту професійно-технічної освіти. Компетентне журі призначене наказом № 530 від 13 травня 2015 року за підписом директора департаменту В.В. Супруна у складі 7 осіб, – під головуванням завідувача кафедри технології машинобудування Ужгородського національного університету Жигуц Юрія Юрійовича відзначило 6 призових місць, володарі яких протягом року будуть отримувати Президентську стипендію.

Учасники із областей України змагались протягом трьох турів.
І тур – передбачав перевірку теоретичних знань конкурсантів із спеціальних дисциплін «Трактори і автомобілі», «Ремонт машин», «Слюсарна справа», «Сільськогосподарські машини»
Під час практичного ІІ туру учні виявляли дефекти та ремонтували масляний насос і циліндр гідросистеми. У ІІІ турі – учасники конкурсу на контрольно-випробувальному стенді перевіряли якість ремонту масляного насоса і гідроциліндра.

У напруженій боротьбі, спираючись на отримані у навчальному закладі знання, талановитий учень Червоненського ВПУ Руслан Миклаш здобув 5 призове місце і був відзначений висококваліфікованими фахівцями журі за кмітливість та компетентність при виконанні практичного завдання.

Щира подяка Руслану Миклашу, дирекції, викладацькому складу ВПУ, майстрам виробничого навчання: Максимику В.Ю., СняданкуА.Б. за прекрасне представлення навчального закладу та Галичини на рівні нашої держави з розумінням, що майбутнє України творитиме, плекатиме і захищатиме саме така молодь як Руслан. Висловлюємо вдячність батькам Руслана – Ігорю Володимировичу та Емілії Йосипівні Миклашам за добре виховання сина та довіру до нашого навчального закладу.

Руслан закінчує ІІІ курс і з 1 вересня 2015 року продовжить ступеневу освіту у стінах Червоненського ВПУ на 4 курсі щоб одержати початкову вищу освіту та кваліфікацію «Технік-механік» за спеціальністю «Експлуатація сільськогосподарських машин та обладнання». Разом із своїми наставниками та друзями запрошує творчих, здібних юнаків і дівчат поступати на навчання в училище, яке дає хороші знання, професійно-практичну підготовку і виховує активну життєву позицію.

Червоненське ВПУ

Категорія: Новини закладу

Коментарі вимкнено