День відкритих дверей − це особливий день у житті кожного закладу освіти. 26 травня колектив Червоненського ВПУ радо вітав випускників закладів освіти , саме тих, які стоять на порозі дорослого життя, першим кроком у яке є вибір такої професії, яка буде не лише задовільняти матеріальні потреби, а й приносити задоволення. На ринку праці стрімко росте тенденція популярності робітничих професій, які є актуальними в наш час, і роботодавці залюбки приймають на роботу майстрів із ,,золотими руками’’.
У рамках Дня відкритих дверей майбутні абітурієнти отримали інформацію про професії, за якими здійснюється підготовка в училищі, більше дізналися про умови вступу, особливості навчання у закладі професійної освіти, про цікаве позаурочне життя, мали можливість відвідати навчальні кабінети, лабораторії, майстерні, а також «спробувати себе у професії», що викликало неабияку цікавість та ентузіазм.
Зустрічі з абітурієнтами пройшли жваво, у тісному діалозі з педагогами та учнями училища.
День відкритих дверей став цікавим відкриттям для майбутніх випускників шкіл, які зроблять правильний вибір професії та, сподіваємось, прийдуть до нас на навчання.

Категорія: Новини закладу

Коментарі вимкнено