14 березня щорічно в Україні відзначається День добровольців. Цю річницю встановила Верховна Рада України у 2017 році з метою вшанування мужності та героїзму тих, хто захищав незалежність, суверенітет і територіальну цілісність країни.
Гвардійці Навчального центру Національної гвардії України провели профорієнтаційну роботу з учнями Червоненського ВПУ.
На цій зустрічі воїни розповідали про службу у лавах Національної гвардії, бойовий досвід , а також про можливості отримання вищої військової освіти в учбових закладах МВС.
Такі зустрічі є важливим етапом у формуванні свідомості молоді щодо військової справи та можливостей вступу до військових установ, стимулюючи їх до активного вибору шляху військової кар’єри та підвищення громадянської активності сьогодні.
У День українського добровольця, щирі слова вдячності тим, хто стоїть на наших рубежах, чия мужність, свідомість і поклик душі дали змогу вже з перших днів широкомасштабної війни дати відсіч окупанту.
Українські добровольці – звитяжні і героїчні люди. Ми пишаємося вами. Нехай кожен ваш крок буде сповнений сили, кожен день – надії, а кожен вчинок – мудрості і перемоги!

Категорія: Новини закладу

Коментарі вимкнено