Професійну і загальноосвітню підготовку в училищі здійснюють 23 викладачі та 17 майстрів

виробничого навчання. Всі викладачі мають вищу педагогічну освіту та спеціальність, яка відповідає профілю викладання предметів, 9 викладачів мають вищу категорію, 11 викладачів – першу категорію, 2 викладачі – звання “вчитель-методист”, 8 викладачів – “старший викладач”.
Всі майстри виробничого навчання мають педагогічну освіту та спеціальність, яка відповідає профілю підготовки кваліфікованих робітників і спеціалістів.

Для здійснення теоретичної і практичної підготовки кваліфікованих робітників і спеціалістів в училищі обладнано 23 кабінети з них 2 кабінети комп’ютерної техніки, 16 лабораторій і майстерень. Всі кабінети, лабораторії, майстерні забезпечені необхідними технічними засобами навчання, моделями і натуральними вузлами, плакатами, роздатковим і дидактичним матеріалом, інструментами та пристосуваннями.

Для практичного навчання з професії тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, водій автомобіля училище має 18 колісних та 7 гусеничних тракторів, 4 самохідні комбайни, 6 навчальних автомобілів, автобус, біля 40 одиниць іншої сільськогосподарської техніки.

Категорія: Училище

Коментарі вимкнено